?

Log in

ua_agro's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Аграрна Україна
Location:
Membership:
Open
Posting Access:
Anybody , Moderated
Description:
Аграрна Україна - від ріллі до супермаркету
Пишіть тут про все, що стосується аграрної тематики. Низькоякісний плуг, продуктове здорожчання, злі вітчизняні та добрі іноземні підприємства, підробні добрива, вирізуване поголів’я, благодатна посуха, прибитий експорт, паршивий біодизель, збанкрутілий цукрозавод, чуйні держоргани, ейфорійний чиновницький прогноз... Що ще?

Згідно Конституції, земля - основне багатство нашої держави. За аналогією, аграрна тематика має бути ключовою в економічній журналістиці. Оскільки в нашій країні все через "одне місце", ця тема зараз посідає ледве чи не почесний останній ряд - "камчатку" (обігнала хіба що науку та інновації). Однак завдяки тому, що на сталій за площею Землі з плодючим населенням їсти хочеться всім, ця тема починає виходити з тіні.

Базуючись на нульових результатах пошуків української аграрної спільноти в "Живому журналі" (ба, навіть користувачів, інтересами яких була б аграрна тематика), можу сказати: ЖЖ.ua не має спільноти, яка була б з маківки до п’ят присвячена аграрній тематиці. Подумав: було б непогано, щоб така спільнота була. Може, це внесе свою позитивну лепту для виходу з коматозного стану української аграрної журналістики, в якому вона зараз.

ДП, ДТ, МинАП, Минагрополитики, Министерство аграрной политики, МінАП, Мінагрополітики, Міністерство аграрної політики, агро, агротехника, агротехнологии, агротехнології, агротехніка, алкоголь, бензин, добрива, животноводство, земля, зерно, колгосп, колхоз, компания, компанія, макроекономіка, макроэкономика, маркетинговий рік, маркетинговій год, масличные, масло, напиток, напій, нафтопродукти, нефтепродукты, олійні, олія, оранка, пахота, пашня, плуг, продовольство, растениеводство, ринок, рослинництво, рынок, рілля, с/г, с/х, сахар, село, сельское хозяйство, сельхоз, солярка, сільгосп, сільське господарство, табак, тваринництво, тютюн, удобрения, финансы., фінанси, цукор, ціна

Social capital

  • less than 10

Statistics